SEMİH YALMANKoç Üniversitesi ve EADA Barcelona öğretim görevlisi.
Algı stratejisti.
Şair, yazar, besteci.
Kundalini yoga eğitmeni.
Yerli yabancı birçok büyük kurumda değişik coğrafyalarda üst düzey yöneticilik yapmış. Yaşam amacı hayata layık olmak, sebebi dürtmek, işlevi fikrin yayılmasına hizmet etmek, yöntemi ise ayna tutmak. Kalıpların dışında var olmak ve aslında hissettiği gibi yaşamak. 'Yaşamın hakkını vermek bu kadar zor olmamalı' diyor ve hayatı kalbiyle görüyor...
Hayali: hayal kurmaya devam edebilmek.

EZGİ UTAN2012 Koç Üniversitesi İşletme bölümü mezunu.
Semih Yalman'ın hem eski öğrencisi hem de eski araştırma asistanı.
Bir süre Şanghay'da yaşadıktan sonra İstanbul'a döndü ve funDreams için kolları sıvadı.
Başarılı bir snowboarder olan Ezgi, mücevher tasarlıyor, yoga yapıyor ve seyahet etmeye bayılıyor.
Bu aralar fayda yapmak/yaratmak ve tüketim arasındaki bağı sorguluyor...

Biz hayal kurmanın gücüne inan, özümüzdeki zenginlikleri kalıplardan uzaklaşarak ve hayal kurma yetimizi kullanarak ortaya çıkarabildiğimizi düşünen bir ekibiz. Bu yüzden bu bilinci yaymak ve yayılabilmek için 21.yüzyılın en büyük icadı interneti kullanarak siz potansiyel hayalperestlere ulaşma fırsatı yakaladık!
Dünyaları yeniden keşfetmeye gerek yok. Kendinize sadece bir dakika ayırın ve sorun: “benim hayalim ne?”
Aklına gelen ilk düşünceler gerçekten senin hayalin mi? Yoksa senden beklenenler mi? Aslında hayal değil de zorunda oldukların mı?
Hayal kurmadığımız sürece, hiçbirimizin bir diğerinden farkı kalmıyor. Fakat her birimiz farklı ve özeliz. Bizi farklı yapan da hayallerimiz. Bu hayaller gün yüzüne çıktığında ve bilgi ile ele ele verdiğinde Felix’ler, Virgin’ler, Steve Jobs’lar, Marie Curie’ler her yıl çıkıp dünyayı aydınlatmaya yardımcı olacak.
Hedefimiz; hayal kurmaya teşvik etmek, hayal kavramı algısını olumluya taşımak ve gençlere kalıplar dışında ifade imkanı sağlamak.

Dreamstalk hayallere ifade fırsatı veren bir funDreams etkinliğidir. "Ben yazamam ama anlatırım" diyorsan, Dreamstalk etkinliklerinden birini yakala, sahnedeki hayal bulutu üzerine çık, 3 dakika içerisinde hayalini paylaş ve hayaline gerçekleşme fırsatı ver!
Her Dreamstalk etkinliğinde anlatılan hayallerden bir tanesi hayalleri mümkün kılıcılar tarafından gerçekleştiriliyor!

funDreams hayal kuran ile hayal arayan arasında köprüdür.
"Ben çok hayalperestim. O kadar çok hayalim var ki..." diyorsan, hayal et bölümüne tıklayıp hayallerini 200 kelime ile paylaş ki hayallerin değer bulsun!
"Hayal kurmanın öneminin farkındayım ve bu hayalleri desteklemek istiyorum." diyorsan hayal bul bölümünde sana ya da firmana değer katacağını düşündüğün hayalin "ilgileniyorum" kutucuğuna tıklayıp hayalperest ile bir araya gelebilirsin!